در آسیا بهترین هستیم اما نباید دچار سکون شویم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدی تاج در آیین افتتاحیه این فستیوال گفت: من ابتدا از کلیه عوامل و برگزارکنندگان این برنامه در سراسر کشور تشکر می کنم. همچنین جا دارد تشکر کنم از پیشکسوتان و بازیکنان سابق تیم ملی فوتبال که به این رویداد توجه نشان دادند و در این مراسم حاضر شدند.

در آسیا بهترین هستیم اما نباید دچار سکون شویم

رییس فدراسیون فوتبال در ادامه گفت: تردیدی وجود ندارد که ما باید بهترین شرایط را برای تیم های پایه فراهم کنیم. این فستیوال هم نشان می دهد که فوتبال در کشور ما زنده است و فردا از آن ما است.

وی اضافه کرد: ما امروز بهترین تیم فوتبال، فوتبال ساحلی، فوتسال و فوتسال بانوان در آسیا هستیم اما اگر می خواهیم این روند ادامه داشته باشد نباید دچار سکون شویم بلکه ضروری است با پویایی و حرکت به کار خودمان ادامه بدهیم.

رییس فدراسیون فوتبال همچنین گفت: خوشبختانه در این بخش شاهد اتفاقات خوبی هستیم. اینگونه فستیوال ها نشان می دهد که آینده از آن ماست. خوشبختانه فوتبال و شناسایی استعدادها را در سراسر کشور دنبال می کنیم و با این فعالیت ها همچنین تقسیم تمامی بخش های کشور به 9 منطقه موجب می گردد امکان شناسایی تمامی بازیکنان مستعد را داشته باشیم.

مهدی تاج در سرانجام گفت: به عقیده من این روش منطقی و درست است و حمایت از تیم های پایه تنها راهی است که موجب توسعه فوتبال کشور خواهد شد. خوشحالم که این اتفاق مبارک افتاده و امیدوارم اینگونه رویدادها استمرار و تداوم داشته باشد تا آینده سازان فوتبال کشور را شناسایی کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "در آسیا بهترین هستیم اما نباید دچار سکون شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در آسیا بهترین هستیم اما نباید دچار سکون شویم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید