اخبار و رویدادها

سامانه معاینه فنی راهداری به سیمفا متصل شد

مدیرکل دفتر حمل و نقل سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از اتصال سامانه معاینه فنی سازمان راهداری به سیمفا اطلاع داد و گفت: متاسفانه هنوز راهداری از کل ظرفیت سامانه استفاده نمی کند و بخشی از معاینه های فنی خارج از این سامانه صادر می گردد.

2 اردیبهشت 1398

فوتبال دنیا، آمادگی باشگاه روسی برای میزبانی فینال جام لیبرتادورس در برف با چکمه و کلاه خز!

فوتبال دنیا - یک باشگاه لیگ برتری روسیه از آمادگی خود برای میزبانی بازی برگشت فینال جام لیبرتادورس آمریکای جنوبی با شرایط ویژه ای اطلاع داد. - اخبار ورزشی -

31 فروردین 1398

پیک تقاضا برای سوخت کثیف تا 2 دهه دیگر

بر پایه گزارش آژانس بین المللی انرژی، تقاضای جهانی برای زغال سنگ تا سال 2040 به 5.4 میلیارد تن می رسد که تنها 1.5 درصد نسبت به سال 2017 بالاتر خواهد بود.

24 فروردین 1398

انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیئت نظارت به دور دوم کشیده شد

به گزارش خبرنگاران، به نقل از دبیرخانه هیئت نظارت بر مطبوعات، علاءالدین ظهوریان دبیر هیئت نظارت بر مطبوعات با اعلام اینکه هفدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در این هیئت ساعت 20 امروز یکشنبه 27 آبان به اتمام رسید، گفت: با مشارکت هزار و 713 نفر از...

20 فروردین 1398

ایران هفته ای پربارش را در پیش رو دارد

مدیر شبکه پایش سازمان هواشناسی با بیان اینکه در بیشتر مناطق کشور طی هفته جاری پدیده جوی خاصی نخواهیم داشت، گفت: از شنبه هفته آینده (3 آذرماه) بارش های بالای نرمال در تعدادی از مناطق کشور پیش بینی می گردد.

19 فروردین 1398

نیم میلیون فرصت شغلی در کرمان از دست رفت، درختانی که زغال می شوند

خبرنگاران- گروه استان ها: طبق برنامه چشم انداز توسعه، کشاورزی محور توسعه اقتصادی کرمان در نظر گرفته شده اما در این استان متوسط بارندگی فقط 120 میلی متر در سال آبی است که سال هاست همین میزان نیز محقق نشده و کشاورزان برای تأمین نیازهای آبی بیشترین فشار را...

17 فروردین 1398

جام جهانی اسکی معلولان، درخشش ورزشکاران ایران با کسب 5 مدال

ورزشکاران کشورمان موفق به کسب 5 مدال رنگارنگ در رقابت های جام جهانی امارات شدند.

15 فروردین 1398

آنالیز ایجاد رشته تحصیلی در حوزه حقوق شهروندی

به گزارش خبرنگاران، منصور غلامی امروز در سومین نشست سراسری دستیاران ویژه حقوق شهروندی دستگاه های اجرایی و اولین نشست رابطین امور حقوق شهروندی دانشگاه ها و پژوهشگاه ها گفت: وزارت علوم برای اینکه در توسعه حقوق شهروندی فعال تر عمل کند برنامه دارد.

13 فروردین 1398

باستان شناسان در جستجوی اطلاعات تکمیلی دندان نئاندرتال کرمانشاه

فصل سوم کاوش در مجموعه غار و پناهگاه صخره ای باوه یوان در راستای پروژه ردیابی گذار از پارینه سنگی میانی به نوین در غرب زاگرس میانی در دره ناودرون استان کرمانشاه شروع شد.

10 فروردین 1398

استاد الدوحه: طارمی گل نمی زند

طارمی ظرفیت های زیادی دارد و کوشش زیادی در حرکت های هجومی می نماید به ویژه در زمان هایی که از عقب می آید اما مشکل او در عدم توانمندی استفاده از فرصت ها است.

10 فروردین 1398

لیگ ستارگان قطر ، شکست سنگین الشحانیه با وجود گلزنی رامین رضاییان

تیم الشحانیه با وجود گلزنی رامین رضاییان، مدافع ایرانی برابر صدرنشین لیگ ستارگان قطر شکست سنگینی را پذیرا شد.

6 فروردین 1398

خشونت پلیس آمریکا علیه فرد بازداشتی

شبکه تصویری ای بی سی گزارش داد، پلیس آمریکا در ایالت ایندیانا فردی بازداشت شده و دستبند به دست را به شدت کتک زده و مورد خشونت شدید قرار داد.

3 فروردین 1398

بارداری 911 بیمار مبتلا به سقط مکرر و پیامدهای ناشی از آن آنالیز شد

بارداری 911 بیمار مبتلا به سقط مکرر و پیامدهای ناشی از آن، ازسوی متخصصان مرکز درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا مورد آنالیز و پژوهش نهاده شد. بر این اساس نتایج حاصل از این آنالیز ها که بیش از دوسال به طول انجامیده، بیشترین فاکتور خطر برای سقط مجدد در بیماران...

1 فروردین 1398

پدری که با قتل خانواده اش کلنجار می رود، پسری که از آینده آمد

احسان فولادی فرد کارگردان و تهیه کننده فیلم کوتاه در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به جدیدترین فعالیت های خود در حوزه سینمای کوتاه گفت: در حال حاضر فیلم کوتاه کلنجار را آماده نمایش دارم که قرار است برای اولین بار در بخش مسابقه آثار داستانی سی و پنجمین...

27 اسفند 1397

درخشش ورزشکاران کرمانی در رقابت های پهلوانی و زورخانه ای کشور

تیم زورخانه ای و کشتی پهلوانی جوانان استان کرمان در مسابقات قهرمانی کشور که به میزبانی کردستان برگزار گردید، با کسب 10 مدال رنگارنگ خوش درخشید.

25 اسفند 1397

هیچ یک از مطالبات و خواسته های مردم نباید بی پاسخ بماند

به گزارش خبرنگاران، عبدالکریم گراوند صبح پنجشنبه در مرکز سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت سامد بوشهر گفت: همه مسئولان وظیفه دارند که به خواسته ها و مطالبات مردم پاسخ گفته و برای برطرف مسائل کوشش نمایند.

22 اسفند 1397

راهنمایی سرمایه بخش خصوصی و خطرپذیر به سمت صنعت هوایی

دبیر ستاد توسعه هوایی و هوانوردی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری از راهنمایی سرمایه بخش خصوصی و خطرپذیر به سمت صنعت هوایی اطلاع داد.

21 اسفند 1397

خبر نگران کننده برای عزت اللهی ، کلمنت روی لبه تیغ

سعید مصدوم شده و یک ماه دیگر برمی گردد. در این شرایط اگر کلمنت برود و مربی جدیدی بیاید شاید هافبک ملی پوش ایرانی متضرر گردد و خیلی سخت تر بتواند جایگاهش در ترکیب اصلی ردینگ را پس بگیرد.

18 اسفند 1397

حالت بتل رویال Battlefield V فروردین عرضه می گردد

بخش چند نفره مجموعه بازی های بتلفیلد از همه نظر شگفت انگیز و سرگرم نماینده است؛ طوری که بازی نماینده ها این مجموعه بازی ها را به خاطر بخش چند نفره تهیه می نمایند و صدها یا شاید هزاران ساعت وقت پای آن می گذارند. با این حال، الکترونیک آرتز و مجموعه بتلفیلد...

17 اسفند 1397

پاراگوئه میزبان جام جهانی فوتبال ساحلی 2019 شد

جلسه کمیته اجرایی فیفا عصر امروز (جمعه) در شهر کیگالی کشور رواندا برگزار و درپی آن میزبان جام جهانی فوتبال ساحلی در سال 2019 معین شد.

15 اسفند 1397
تعداد: (72)